PERE Jõulupöördumine – AD 2022

Aasta läheneb lõpule ja on aeg teha kokkuvõtteid – kuhu oleme Eesti eluga jõudnud.

PERE Juhatuse liige Tiit Merenäkk oma Tartu rahu aastapäevale pühendatud pöördumises (2.veebr.2021) juhtis tähelepanu kaporatuuri poolt korraldatud riigipöördele (12.jaan.2021). Tuletame meelde, millised olid selles edastatud ennustused, millega reformikommunistide ENSV vapimärgiline „Päikesetõusuvalitsus“ hakkab tegelema:

„SUMMUTADA
1. rahapesu uurimine;
2. e-hääletuse uurimine;
3. Tallinna Sadama kohtuasi;
4. opositsioon kohtuasjadesse;
5. vastuseis odavtööjõu sisserändele.

KÄIVITADA
1. kohati katkenud toiduahelate remont;
2. „Ühtse Eesti kooli“ kaudu Eesti kooli
    lammutamine;
3. Multi-kulti ideoloogia abil rahvuskultuuri
    sulatamine „internatsionaalseks“;
4. Kuritegeliku „Rail Baltica“ rahade kantimine;
5. Metsade hävitamise lõpuniviimine.

JUURUTADA
1. sõnavabaduse piiramine vihakõneseadusega;
2. homoabielu, LGBT+ propaganda koolides;
3. auto- ja kinnisvaramaks;
4. Eesti Energia ja maavarade ärastamine;
5. eesti kõrghariduse ingliskeelestamine.“

Nagu näeme, on nii SUMMUTAMISE kui ka KÄIVITAMISE punktid edukalt täidetud – v.a. metsade hävitamine, mis võtab veel aega. JUURUTADA eesmärke pole veel kõiki saavutatud. Siiski on tehtud suured edusammud kõrghariduse ingliskeelestamisel – nt. Tartu Ülikoolis 2021.a kaitstud 127 doktoritööst oli eesti keeles vaid 6. Kinnisvaramaksu asemel oleme seni saanud maamaksu tõusu. Eleringi (mis täna 100% Eesti riigi omandis) kodulehele on tekkinud alajaotis „Investorile“, mis viitab peatsele börsileviimisele. Eesti territoriaal- ja majandusvetesse kavandatud maailma suurimate tuuleparkide rajamiseks on sisse antud eraettevõtjate esimesed hoonestusloa taotlused. Eesti Energia on aga 10.a arendatud Liivilahe tuuleparki arusaamatult võtnud (kasumi)osanikuks Taani börsiettevõtte Ørsted. Jne.

Seoses Venemaa fašistliku kallaletungiga Ukrainale on teravdunud sisserännu olukord. Rääkimata sellest, et sealt on siia saabunud ca 75 000 inimest (suures osas venekeelsetest Donetski ja Luganski piirkondadest) tekkis juba märtsis seninägematu massiimmigratsioon Venemaalt, kusjuures sealt saabunute arvust vaikitakse. Selle ulatusest võis viimati lugeda vaid 25.märtsi Õhulehest:
„Samal ajal kui 20 000 Ukraina sõjapõgenikku murelikumates inimestes ärevust tekitavad, on idapiiri tagant (kuu aja jooksul) Eestisse sisenenud juba üle 35 000 Venemaa kodaniku. Neid võib tulla aga 4.5 korda rohkem kuna juba enne sõda oli Eestis viibimise õigus kokku pea 155 000 Vene Föderatsiooni kodanikul.“

Eesti eduka toimimise, rahvuse, keele ja kultuuri säilimise aluseks on eestlased. Venelaste üha jätkuv (takistamatu!) sissetung ähvardab aga meie põlisrahvast oma maal vähemusse jäämisega, nagu juba põhjarannikul ongi toimunud. Samuti on meie vähese rahakapitaliga riiklikult vastutustundetu ümberkäimine viinud Eesti meeleheitlikku majanduskriisi, mida näeme oma poe-, kütuse- ja elektriarvete pealt.

Põliseestlaste Rahvaerakond ei ole veel suutnud ennast erakonnana registreerida. Usume, et kevadise riigikogu valimise järel eestlaste ohutunne siiski süveneb ja suunab meid püsimajäämise nimel tõeliselt koonduma, et osutada vastuseisu e-hääletamisega järjekordselt võimu haaravale Reformierakonnale. Kõigil meie senistel toetajatel soovitame alternatiivi puudumise tõttu kevadel valida EKRE nimekirju, kuigi EKRE on senini (kuni PERE pole registreeritud erakonnana) keeldunud põliseestlastega koostööst.

Häid jõulupühi, head uut aastat!

Põliseestlaste Rahvaerakonna Juhatus
Tallinnas, 22. jõulukuu päeval AD 2022


Comments

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga